CB Bílina

Jsme malé a otevřené křesťanské společenství a jsme součástí Církve bratrské v Litvínově

V současné době se scházíme na pravidelných bohoslužbách každou neděli od 17:30 hod a také jednou za 14 dní ve středu na tzv. skupince od 18:30 hod. Na skupince si povídáme, modlíme se jeden za druhého, čteme Bibli a bavíme se o tom, jak ji rozumíme, co nám Pán Bůh chce skrze Bibli říct.

Naší silnou stránkou je hudba, máme mezi sebou hudebně nadané lidi a proto jsme založili hudební skupinu Žalm 151. Často se scházíme, abychom nacvičovali písně a křesťanské chvalozpěvy a i jinak rozvíjíme aktivity spojené s hudbou. Také nás můžete potkat na některých akcích pořádaných Kulturním centrem Bílina, jako třeba na Májovém jarmarku nebo Dni horníků, kde míváme stanoviště pro děti a malé posezení.

Jsme křesťané, věříme v Ježíše Krista a osobně jsme v našich životech prožili a prožíváme Boží lásku a moc, která nás proměňuje a zachraňuje. Protože známe Boží dobrotu, chceme Boha představovat a vyprávět o našich zkušenostech s ním i lidem, kteří ho ještě neznají. 


Budeme moc rádi, když se přijdete podívat na naši bohoslužbu, nebo skupinku. Pokud je vám bližší individuální setkání, prosím kontaktujte Hynka Jindru, nebo Jiřího Bidrmana, kteří se vám budou rádi věnovat.

Aktuální informace a pozvánky najdete zde:

Facebook


Správce a vedoucí stanice Bílina Hynek Jindra s manželkou Karlou

Kontaktujte nás

Církev bratrská Bílina

Bořeňská 117/22, Bílina

Vedoucí a správce stanice

Hynek Jindra

+420 728 531 761

Vedoucí misie

Jiří Bidrman

+420 724 124 401

hynekjindra@seznam.cz